Stewards

Anthropology – Eric Griffith
Anthropology – Eleanor Finley
Chemistry – Dana Algaier
Communication – Rachel Briggs
Communication – Timothy Sutton
Comparative Literature – Manuela Borzone
Comparative Literature – Christopher Schafenacker
Computer Science – Cibele Freire
Computer Science – Francisco Garcia
Computer Science – Ravali Pochampally
Computer Science – Takeshi Takahashi
Computer Science – Emma Tosch
Computer Science – John Vilk
Economics – Adrian Wilson
Economics – Brian Callaci
Economics – Osman Keshawarz
Economics – Anastasia Wilson
Education – Danielle Allessio
Education – Dani O’Brien
English/Writing Program – Carly Houston
English/Writing Program – Anna Waltman
English/Writing Program - April Genung
English/Writing Program – Catherine Elliot
Environmental Conservation – Brett Bailey
French and Italian – Ben Fancy
Geosciences – Laura Fattaruso
German and Scandinavian Studies – Kevina Ruby King
History – Julie De Chantal
Labor Relations and Research – Essie Ablavsky
Landscape Architecture and Regional Planning – Noam Goldstein
Linguistics – Hannah Greene
Mathematics and Statistics – Tobias Wilson
Mechanical and Industrial Engineering- Rachel Striker Koh
Microbiology – Jesus Alvelo-Maurosa
Music and Dance – Julie Lee
Organismic and Evolutionary Biology – Joshua Pezet                                                           Organismic and Evolutionary Biology – Andrew Smith
Philosophy – Brandy Burfield
Physics – Lee Walsh
Plant, Soil, and Insect Sciences – Andrew Berg
Political Science – Zachary Kimes
Political Science – Bilgesu Sumer
Psychology – Bengi Baran
Public Policy and Administration – Jeffrey Stupak
Public Policy and Administration – Russell Pandres
Public Policy and Administration – Christoph Demers
Regional Planning – Noam Goldstein
Residential Life – Anders Minter
Sociology – Enku Ide
Sociology- Nate Meyers
Sociology – Md. Abdus Sabur
Spanish and Portuguese – Santi Vidales
Spanish and Portuguese – Aida Roldan Garcia
STPEC – James Fiorentino

Comments are closed.